Temporizator inteligent de irigații Meross, MST100HK (versiunea UE)
Cod: SH-MEROSS-MST100HK-EU-2059
Neevaluat Detalii de evaluare
În stoc (7 ks)
Livrare la:
14/05/2026
Opțiuni de transport
Informaţii detaliate
Descriere detaliată a produsului
Meross Smart Časovač Zavlažovania, MST100HK (EU verzia)
Menține-ți plantele sănătoase
Caracteristicile produsului:
Vlastnosti Meross Smart Časovač Zavlažovania
Použitie produktu - Meross Časovač Zavlažovania
Cum funcționează temporizatorul inteligent de irigare Meross:
  • Setați programe recurente sau sezoniere; hub-ul le va rula și le va omite în funcție de vreme.
  • Control la cerere de pe telefon sau prin voce — oricând, oriunde.
Utilizare ideala:
  • Aspersoare pentru gazon, irigare prin picurare a straturilor de flori și a grădinilor de legume
  • Containere și zone de seră
  • Umplerea piscinei, sisteme de pulverizare și udare generală
Specificatii tehnice:
Putere și acoperire
  • Baterie:4 baterii alcaline AA de 1,5 V (nu sunt incluse), durată de viață a bateriei de până la 1 an
  • Grad de protecție:IP65
  • Dimensiuni (L × A × Î):97 × 50 × 167 mm (3,9 × 2 × 6,6 inci)
Instalații sanitare și mecanică
  • Conectori:1 × MHT (filet furtun exterior) + 1 × FHT (filet furtun interior)
  • Tip fir:UE/AU: G3/4-14 (SUA: NH3/4-11,5)
  • Presiunea apei de funcționare:5–100 PSI (0,04–0,7 MPa)
  • Corp:Orificii de intrare/ieșire din alamă, rezistente la coroziune
Wireless și ecosistemul
  • Frecvența conexiunii la Gura Meross:433 MHz
  • Conectarea hub-ului:Wi-Fi 2,4 GHz (prin MSH400HK/MSH300)
  • Voce și platforme:Alexa, Siri, Google, SmartThings (prin hub)
Mediu:Temperatură de funcționare: 1–60°C (34–140°F)
Certificări:FCC, IC, CE
Špecifikácia Meross Smart Časovač Zavlažovania
Meross Časovač Zavlažovania
Conținutul pachetului:
  • 1 × Temporizator inteligent pentru irigații (MST100HK)
  • 1 × Manual de utilizare
  • 1 × bandă PTFE
Cerințe:
  • Meross Smart Hub MSH400HK (sau MSH300)
  • iOS 13+ sau Android 8+
  • Rețea Wi-Fi existentă de 2,4 GHz